AUTOR ARCHIWUM WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

MikeWay to blog lifestyle’owy o aktywnym stylu życia. Na blogu poruszam tematy dotyczące kultury, sportu, jedzenia, podróżowania, mediów, problemów społecznych i międzyludzkich. Tworzę teksty o tym co jest warte uwagi, co mnie intryguje i złości. Więcej o mnie dowiesz się z zakładki autor.

Jestem otwarty na wszelkie formy reklamowe. Nawiązywałem komercyjne współprace z markami, które widziały we mnie biznesowego partnera do realizacji swoich celów w projekcie. Zasięgi bloga nie są, aż tak ważne – liczy się wartościowa treść i kompetencje zawodowe autora. Mam ogromne doświadczenie w korporacji medialnej- przez cztery lata pracowałem jako dziennikarz sportowy, a przez pięć zarządzałem internetowymi projektami – obecnie zajmuję się tym w innej firmie. We współpracy ze mną możesz liczyć m.in. na kreatywność i trzymanie deadline’ów w ryzach.

Jeżeli masz interesujący pomysł na stworzenie kampanii reklamowej – napisz do mnie na maila (mikewaypl@gmail.com). Co dwie głowy to nie jedna, chętnie wezmę udział w burzy mózgów, abyśmy wspólnie wykreowali ciekawą współpracę. Ogranicza nas tylko inwencja twórcza.

 

Przykłady moich dotychczasowych współprac z markami:

logo_PizzaPortalPizzaPortal
Recenzja aplikacji do zamawiania jedzenia przez smartfon.
link do tekstu


logo_pwsf
logo_WakeGP
logo_MasterCraftPolish Water Sport Federation Plus, MasterCraft, Wake GP
Promowanie międzynarodowych zawodów wakeboardowych za motorówką Wakeboard Grand Prix Poland 2015 na blogu, kanałach social media. Organizacja konkursu dla czytelników.
link do tekstu


 

logo_WakeparkLomiankiWakepark Łomianki
Tekst o moich pierwszym podrygach na wakeboardzie oraz organizacja konkursu dla czytelników.
→ link do tekstu
→ link do konkursu