AUTOR ARCHIWUM WSPÓŁPRACA

AUTOR

Witaj w moich skromnych progach! Wbrew temu co mówił filozof w kultowym polskim filmie „Rejs” – jestem jednocześnie twórcą i tworzywem. Jestem autorem.

Michał Jędrzejkowski – były żołnierz w jednej z warszawskich korporacji medialnej w Polsce. To ona w ciągu ośmiu lat nauczyła mnie dyscypliny i rzetelnego podejścia do pracy. Korporacja mnie wytresowała i narzuciła swój wojskowy rygor. Przez cztery lata pracowałem jako dziennikarz sportowy, a przez pięć zarządzałem projektami i produktami digitalowymi – obecnie zajmuję się tym w innej firmie.

Lubięszperać w sieci w poszukiwaniu technologicznych nowinek, tkwić w wartościowej książce, podróżować w ciekawe miejsca i poznawać nietuzinkowych ludzi, czytywać prasę polską i zagraniczną, aktywny tryb życia, śmigać jednośladem po warszawskich ulicach, grać w koszykówkę i szkolić jako MJSWiSH – www.mjswish.pl, ślizgać się na desce wakeboardowej, a uczyć na kitesurfingowej, sączyć soki ze świeżo wyciskanych owoców, bawić się gadżetami, wrzucić na ząb coś smacznego, zajrzeć od czasu do czasu do kina, teatru lub wystawę…

Nie lubię: gdy ktoś jest burczymuchą lub zawija makaron na uszy, piłki nożnej.

Michał Jędrzejkowski

Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, kontrowersjepisz śmiało bezpośrednio do mnie na mikewaypl@gmail.com lub łap w mediach społecznościowych: Instagram, Facebook.

 

autor tekstów & pomysł logotypu & projekt strony Michał Jędrzejkowski
web development & graphic design Maciej Burzykowski