AUTOR ARCHIWUM WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

MikeWay to blog lifestyle’owy o aktywnym stylu życia. Tworzę teksty o tym co jest warte uwagi, co mnie intryguje i złości. Na blogu poruszam tematy dotyczące kultury, sportu, jedzenia, podróżowania, mediów, problemów społecznych i międzyludzkich.  

Jestem otwarty na wszelkie formy reklamowe. Nawiązywałem komercyjne współprace z markami, które widziały we mnie partnera do realizacji swoich projektów. Zasięgi nie są, aż tak ważne – liczy się wartościowa treść i kompetencje zawodowe blogera. Mam ogromne doświadczenie w korporacji wydawniczej – przez trzy lata pracowałem jako dziennikarz, a przez cztery zarządzałem projektami internetowymi. We współpracy ze mną możesz liczyć m.in. na kreatywność i trzymanie deadline’ów w ryzach. Więcej o mnie dowiesz się z zakładki autor.

Jeżeli masz jakiś interesujący pomysł na stworzenie akcji reklamowej – napisz do mnie na maila. Co dwie głowy to nie jedna, chętnie wezmę udział w burzy mózgów, abyśmy wspólnie wykreowali ciekawą współpracę reklamową. Ogranicza nas tylko inwencja twórcza.

Przykłady moich dotychczasowych współprac z markami:

logo_PizzaPortalPizzaPortal
Recenzja aplikacji do zamawiania jedzenia przez smartfon.
link do tekstu


logo_pwsf
logo_WakeGP
logo_MasterCraftPolish Water Sport Federation Plus, MasterCraft, Wake GP
Promowanie międzynarodowych zawodów wakeboardowych za motorówką Wakeboard Grand Prix Poland 2015 na blogu, kanałach social media. Organizacja konkursu dla czytelników.
link do tekstu


 

logo_WakeparkLomiankiWakepark Łomianki
Tekst o moich pierwszym podrygach na wakeboardzie oraz organizacja konkursu dla czytelników.
→ link do tekstu
→ link do konkursu


Napisz do mnie bezpośrednio na maila, aby porozmawiać o potencjalnej współpracy: mikewaypl@gmail.com