AUTOR ARCHIWUM WSPÓŁPRACA

MikeWay – czyli kim Ty jesteś? I co tu robisz?
Wpis powitalny

02/06/2014
Witaj w moich skromnych progach! Wbrew temu co mówił filozof w kultowym polskim filmie „Rejs” – jestem jednocześnie twórcą i tworzywem. Jestem blogerem. Tworzę teksty o tym co jest warte uwagi, co mnie intryguje i złości. Mieszkam w Warszawie.

Były żołnierz w jednej z warszawskich korporacji wydawniczych w Polsce. To ona w ciągu siedmiu lat nauczyła mnie dyscypliny i rzetelnego podejścia do pracy. Korporacja mnie wytresowała i narzuciła swój wojskowy rygor. Przez trzy lata pracowałem jako dziennikarz, a przez cztery prowadziłem internetowe projekty – obecnie zajmuję się tym w innej firmie.

Lubięszperać w internecie w poszukiwaniu technologicznych nowinek, śmigać skuterem po warszawskich ulicach, aktywny tryb życia, tkwić w wartościowej książce, grać w koszykówkę, ślizgać się na desce wakeboardowej, a uczyć na kitesurfingowej, kręcić nóżką przy zacnej nucie, podróżować w ciekawe miejsca i poznawać nietuzinkowych ludzi, sączyć soki ze świeżo wyciskanych owoców, bawić się gadżetami, wrzucić na ząb coś smacznego, styl retro, zajrzeć od czasu do czasu do kina czy teatru, czytywać prasę polską i zagraniczną, intrygować…

Nie lubię: gdy ktoś jest burczymuchą lub zawija makaron na uszy, piłki nożnej, próżnych kobiet, ludzi bez pasji. 

Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, kontrowersje – pisz śmiało na maila mikewaypl@gmail.com lub łap w mediach społecznościowych: Instagram, Facebook.

Michał Jędrzejkowski