AUTOR ARCHIWUM WSPÓŁPRACA
MikeWay
MikeWay

MikeWay – czyli kim Ty jesteś? I co tu robisz?
Wpis powitalny

02/06/2014
Witaj w moich skromnych progach! Wbrew temu co mówił filozof w kultowym polskim filmie „Rejs” – jestem jednocześnie twórcą i tworzywem. Jestem blogerem. Tworzę teksty o tym co jest warte uwagi, co mnie intryguje i złości. Mieszkam w Warszawie.

Lubię: śmigać skuterem po warszawskich ulicach, szperać w internecie w poszukiwaniu technologicznych nowinek, aktywny tryb życia, tkwić w wartościowej książce, grać w koszykówkę, ślizgać się na desce wakeboardowej, a uczyć na kitesurfingowej, kręcić nóżką przy zacnej nucie, podróżować w ciekawe miejsca i poznawać nietuzinkowych ludzi, sączyć soki ze świeżo wyciskanych owoców, bawić się gadżetami, wrzucić na ząb coś smacznego, styl retro, zajrzeć od czasu do czasu do kina czy teatru, czytywać prasę polską i zagraniczną, intrygować…

Nie lubię: gdy ktoś jest burczymuchą lub zawija makaron na uszy, piłki nożnej, próżnych kobiet, ludzi bez pasji.

Były żołnierz w jednej z warszawskich korporacji wydawniczych w Polsce. To ona w ciągu siedmiu lat nauczyła mnie dyscypliny i profesjonalnego podejścia do pracy. Korporacja mnie wytresowała i narzuciła swój wojskowy rygor. Na szczęścia nie dałem się zmanipulować do końca i nie połknąłem jej wszystkich zasad – nie zostałem korpoludkiem. Po jakimś czasie znalazłem balans między harówką w “korpo”, a życiem osobistym. Przez trzy lata pracowałem jako dziennikarz, a przez cztery zarządzałem projektami internetowymi.

Obecnie nabieram doświadczenia w jednej z warszawskich agencji reklamowych jako koordynator projektów internetowych.

Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, kontrowersje – pisz śmiało na maila mikewaypl@gmail.com lub łap w mediach społecznościowych: Instagram, Facebook.

Michał Jędrzejkowski